Heinrich Heine University Düsseldorf

مقدمه

Heinrich Heine University Düsseldorf یکی از جوانترین م educationسسات آموزش عالی در ایالت نوردراین-وستفالن است-که در سال 1965 تأسیس شد. از سال 1988 ، دانشگاه ما نام یکی از بهترین پسران شهر را به خود اختصاص داده است. امروزه حدود 35000 دانشجو در محوطه ای مدرن تحت شرایطی که برای زندگی دانشگاهی مناسب است ، تحصیل می کنند.

به عنوان یک دانشگاه پردیس که همه چیز در آن نزدیک است ، همه ساختمانها از جمله بیمارستان دانشگاه و کتابخانه های تخصصی به راحتی قابل دسترسی هستند. گروه های دانشگاهی ما به دلیل تعداد فوق العاده زیاد مراکز تحقیقاتی مشارکتی از شهرت بسیار خوبی برخوردارند. علاوه بر این ، پایتخت ایالت دوسلدورف محیطی جذاب با کیفیت بالای زندگی را فراهم می کند.

مشخصات

HHU از سال 1965 دانشگاه پایتخت نوردراین-وستفالن بوده است. این دانشگاه خود را "دانشگاه شهروندان" و یک دانشگاه بین رشته ای ، شبکه ای و جامع می داند.

دانشگاه شهروندان

واحد دانشگاهی شهروندان کلیه فعالیتهای HHU را که بر محور گفتگوی بین علم و جامعه است ، هماهنگ و سازماندهی می کند. برای این منظور ، برنامه های بودجه را مدیریت می کند ، در مورد س dialogueالات مربوط به گفتگوی علمی مشاوره می دهد و رویدادها را سازماندهی می کند.

تعالی

در چارچوب طرح تعالی سراسری ، HHU (با همکاری دانشگاه کلن ) نیز با خوشه ای برتر برای علوم گیاهی CEPLAS نشان داده شده است.

دانشگاه کلن

دانشگاه کلن یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های اروپا است. با توجه به دستاوردهای علمی برجسته و کیفیت و تنوع بالای برنامه های درجه آن ، از شهرت بین المللی عالی برخوردار است.

مأموریت UoC ایجاد ، حفظ و انتقال دانش ، ارائه آموزش عالی به دانشجویان و دانشگاهیان اولیه حرفه ای ، واجد شرایط بودن آنها برای مشاغل دانشگاهی و حرفه ای ، ترویج تحقیقات پیشرفته و هدایت نوآوری در عین تمرکز مداوم تغییر نیازها و چالش های جامعه امروز

طرح توسعه دانشگاه

HHU استراتژی ها و اهداف میان مدت را برای کار خود در Hochschulentwicklungsplan (طرح توسعه دانشگاه ، HEP) تعریف می کند. UDP 20.21 که در دسامبر 2017 منتشر شد ، در حال حاضر قابل اجرا است.

کارآفرینی

HHU به طور پیوسته پیوند فعال دانشگاه و کارآفرینی را با ابتکاراتی مانند مرکز کارآفرینی (CEDUS) دنبال می کند.

برابری جنسیتی ، خانواده و تنوع در HHU

برای یک دانشگاه متمرکز بر آینده ، برابری جنسیتی ، فرصت های برابر ، حمایت خانواده و تنوع زمینه های اصلی فعالیت هستند. برای این منظور ، HHU امکانات و ابتکارات خاص خود را در هر مورد ارائه می دهد.

برابری جنسیتی

برابری بین زنان و مردان و فرصت های برابر برای کارکنان و دانشجویان دارای معلولیت یکی از اهداف اصلی HHU است.

خانواده

سازگاری خوب خانواده ، مطالعات و کار با ممیزی در HHU تأیید می شود - FamilienBeratungsBüro (FBB) تماس مستقیم شما است.

تنوع

HHU تنوع دانشجویان و کارکنان خود را یک دارایی و یک فرصت می داند - این سایت پورتال اختصاصی خود را برای این منظور راه اندازی کرده است.

دانشکده ها

دانشگاه هاینریش هاینه (HHU) به پنج دانشکده تقسیم می شود که همه در یک پردیس واقع شده اند. قدیمی ترین و اصلی ترین دانشگاه ، دانشکده پزشکی است و پس از آن دانشکده ریاضیات و علوم طبیعی و دانشکده هنرها و علوم انسانی قرار دارند. در اواخر دهه 1980 و اوایل 1990 ، دانشکده تجارت و اقتصاد و دانشکده حقوق سپس راه اندازی شد.

یکی از کانونهای امروزه ما که همه دانشکده ها را به هم پیوند می دهد ، علوم زندگی است. برنامه های تحصیلی مشترک بین بخشی (مانند شیمی کسب و کار) یکی از نقاط قوت اصلی ما هستند.

آمار

University Facts and Figures

Our young university already has a long tradition: It has grown out of the Medical Academy founded in 1907. In 1965 the university was created by the state of North Rhine-Westphalia. It started with three faculties: the Faculty of Medicine, the Faculty of Mathematics and Natural Sciences, and the Faculty of Arts and Humanities.

In 1988 it was renamed Heinrich Heine University and experienced a period of dynamic growth. In the 1990s two new faculties were added: the Faculty of Business and Economics and the Faculty of Law. Today, around 35,000 students, more than 2,000 lecturers, and 900 further employees study, teach, and work on our campus. At the beginning of the winter semester 2018/19 we were able to welcome about 4000 new students.

  آمار فارغ التحصیلان

  مکان ها

  • Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf, Universitätsstr. 1, 40225, Düsseldorf

  • Cologne

  • 2428, Jülich

  سوالات